RÖPORTAJ | VEHBİ HALUK BULGURLU

Kırklarelispor’un eski Teknik Direktörü, Vehbi Haluk Bulgurlu ile bir söyleşi gerçekleştirdim.
Kırklarelispor’un zor zamanlarında takımın başında olan Haluk Hocam’a yaptığı samimi açıklamalar için çok teşekkür ederim. İşte o söyleşi: 
Hocam merhaba, eski takımınız Kırklarelispor’un ligde ki durumu hakkında neler söyleyeceksiniz? Siz de Kırklarelispor ile güzel ve bir o kadar da stresli, zorlu zamanlar (ligde kalma süreci) geçirdiniz. Neler söyleyeceksiniz? 
Kırklarelispor’un her zaman en iyi yerlerde olması beni mutlu eder çünkü çok zor dönemde yaşadığım stres ve heyecanı asla unutamam. İnşallah bir daha Kırklarelispor o günleri yaşamaz. (Ligde kalma-düşme durumu) 
Bu sene inşallah arka arkaya alınacak galibiyetlerle inanıyorum ligi çok iyi yerde bitirirler. Taraftarımız yeterki Volkan Can’a ve teknik heyete destek versinler.
Yazılı ve görsel medya olmak üzere, taraftarlar da Kırklarelispor’dan teklif aldınız mı, yeniden takıma dönecek misiniz? vb. soruları merak ediyorlar. Bu konu hakkında ne söyleyeceksiniz, Kırklarelispor’dan resmi bir teklif aldınız mı? 
Benim görüştüğüm kimse olmadı. Söylentilere bakma...

Kuşkusuz Kırklarelispor taraftarı sizinle güzel günleri de, zor günleri de yaşadı. Birlikte her türlü duyguyu yaşadınız, taraftar hakkında neler söyleyeceksiniz? Son olarak Kırklarelispor için dileğiniz?
Kırklarelisporumuz  inşallah bu hafta çıkışa geçer...
Kırklarelispor’un futbol yaşatımda çok ayrı bir yeri var. Kırklareli’nde gördüğüm ilgiyi ve sevgiyi asla unutamam. Başarılar dilerim...HABER: Arda KARAKAŞ

Yorumlar

Daha yeni Daha eski