TRANSFER RAPORU | KAHRAMANMARAŞSPOR

GELENLER 

FIRAT DEMİR
Geçen sezonun ilk devresini Kozan Belediyespor'da 8 maç, ikinci devressinni ise Kırıkhanspor'da 11 maç  oynayarak geçiren sağ bek oyuncusu toplam 5 gol atarak sezonu tamamladı. Defans oyuncusu olmasına rağmen  hücumu çok fazla seven bir oyuncu olarak göze çarpıyor.

EMRAH TUNCEL 
Liglerimizin tecrübeli kalecilerinden biri olan geçen sezonu Tuzlaspor'da geçiren 30 yaşında ki filebekçi bu sezon Kahramanmaraşspor'un başarısı için ter dökecek. Uzun boylu kaleci özellikle hava toplarında kalesini hızlıca terk ederek, kontrolü sağlamasıyla ön plana çıkıyor.

SEFA ALİ MEMNUN
22 yaşında ki genç oyuncu bu sezonu kiralık olarak Kahramanmaraşspor'da geçirecek. Akhisarspor altyapılı stoper  mevkisinde ki oyuncu özellikle boyu ve güçlü fiziği ile ön plana çıkıyor. Kahramanmaraş temsilcisine önemli katkı  sağlayacaktır.

LİDER KOÇ
Tuzlaspor'dan transfer edilen geçen sezon 32 maça çıkan tecrübeli sağ bek futbolcusu Lider adı gibi bu sezon da takımın  lider oyuncularından biri olabilir. 175 cm boyunda olmasına rağmen kafa toplarında etkili olan oyuncu Kahramanmaraşspor'a  önemli katkı verecektir.
 
HURŞİT TAŞÇI 
Defans'a önem veren Kahramanmaraşspor yönetimi geçen sezonu Gümüşhanespor'da geçiren sol bek oyuncusu Hurşit ile anlaşmaya  vardı. Geçen sezon sadece 1 maç oynaması oyuncunun Kahramanmaraşpor taraftarlarında büyük bir endişe oluşturuyor.

 ABDÜLKADİR AKYILDIZ
2017-2018 sezonun ilk devresini Şanlıurfaspor'da, ikinci devresini Erokspor'da geçiren santrafor mevkisinde ki oyuncu  yalnıza 2 gol kaydetti. Özellikle boyu ile ön plana çıkan oyuncu hücumda ki kafa toplarında takımına büyük üstünlük  sağlayacaktır.

GİDENLER 
MERT SİNAN PEKEŞEN (GAZİŞEHİR FK), BİLAL HALLAÇLAR (ARTVİN HOPASPOR),  SEMİH KAZANCI (YENİ AMASYASPOR), YAKUP ZORLU  (FETHİYESPOR)

 KİRALIKTAN DÖNENLER
 AHMET TANER CUKADAR

Yorumlar

Daha yeni Daha eski