TRANSFER RAPORU | GÖZTEPE


Yeni sezona Teknik Direktör Bayram Bektaş önderliğinde hazırlanan Göztepe, Geçtiğimiz sezon ki başarıların üstüne çıkmak için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Göztepe, şu ana kadar kadrosuna 7 oyuncu kattı.

GELENLER

Fausto Grillo
25 Yaşındaki Arjantinli defans oyuncusu kadroya bonservis bedeli ödemeden katıldı. Geçtiğimiz sezon Velez Sarsfield takımında 14 karşılaşmada görev yaptı.

Yasin Öztekin
Son olarak Galatasaray forması giyen başarılı futbolcu bonservis bedeli ödenmeden transfer edildi. Yasin, Geçtiğimiz sezon Galatasaray formasıyla 29 resmi karşılaşmada forma giyen Yasin, 5 gol atarken 3 de asist yaptı.

Lamine Gassama
Bonservis bedeli ödenmeden transfer edilen Gassama, geçtiğimiz sezon A. Alanyaspor forması giydi. Alanyaspor forması ile 33 resmi karşılaşmada 2 asist yaptı.


  • Menemen Belediyespor'dan transfer edilen Samed Kaya için 135 Bin  bonservis bedeli ödenirken Fethi Özer de takas edilen futbolcu oldu.
  • Ayrıca Elazığspor'dan Alpaslan Öztürk, Antalyaspor'dan Deniz Kadah ve A. Alanyaspor'dan Berkan Emir transfer edildi.
GİDENLER

Fethi Özer, Yavuz Aygün, Ömer Şişmanoğlu, Leo Schwechlen, Demba Ba, Selçuk Şahin, Can Berk Dilaver, Tanju Kayhan, Tuncay Kılıç, Sabri Sarıoğlu ve Günay Güvenç

GÜNDEMDEKİLER

Celso Borges, Cristian Titi

Yorumlar

Daha yeni Daha eski