Galatasaray basketbolundaki son gelişmeler

Yeni sezon öncesinde Galatasaray basketbolundaki sessizlik taraftarın tepkisini çekmeye başladı. Özellikle sosyal medyadaki tepkiler bir hayli artmış durumda. Galatasaray'ın basketbolundaki bu sessizliğin sebebi ne?
Galatasaray basketbolundaki bu sessizliğin en büyük sebebi elbette şubenin borçları. An itibariyle yönetim bu borçların kapanması için çözüm aramaya devam ediyor. Bu borçlar ile birlikte transfer yasaklarının bulunduğu unutulmamalı. Özellikle önümüzdeki 2 haftalık süreçte öncelik transfer yasaklarına sebep olan borçların kapatılmasıyla hareketliliğin başlaması bekleniyor. Bu iki haftalık süreçte öncelikle erkek ve kadın takımlarının koçlarının açıklanması bekleniyor. Koçların açıklanmasının ardından kadrolara takviyelerin açıklanmaya başlanması bekleniyor. Ayrıca tekerlekli sandalye takımının dağıtılacağı iddiaları şuan için gerçeği yansıtmıyor.

Erkek takımının koçu Ertuğrul Erdoğan!

Fanatik Gazetesinden Yakup Çınar'ın haberine göre; Galatasaray, İBB'den ayrılan koç Ertuğrul Erdoğan ile 1+1 yıllığına anlaştı.

Kadın takımının koçu Nevriye Yılmaz!

Edinilen bilgilere göre Galatasaray kadın basketbol takımına koçluk görevi için daha önce Marina Maljković'in yardımcılığını yapan Nevriye Yılmaz düşünülüyor.


CİHAN ÖTEN 

Yorumlar

Daha yeni Daha eski