SİNAN KURUMUŞ YUVADAN UÇUYOR MU ?


SİNAN KURUMUŞ YUVADAN UÇUYOR MU ?


2.Lig kırmızı grupta şampiyon olan Hatayspor'un genç futbolcularına teklifler gelmeye devam ediyor. Daha önce Selim Ilgaz ve Sadi Karaduman'dan sınra şimdi de genç golcü Sinan Kurumuş'a başta süper lig olmak üzere 1.lig'den bir çok teklif geliyor.

20 Gol 14 Asist

1994 Doğumlu genç futbolcu bu sene oynadığı futbol,attığı goller ve yaptığı asistlerle adeta küllerinden doğdu. Sezona 2.Lig beyaz grupta Kırklarelispor formasıyla başlayan genç yıldız burada attığı 9 golün yanısıra yaptığı 7 asistle dikkatleri üzerine çekmiş ve kırmızı grubun şampiyonluk adayı Hatayspor'a 325 bin tl gibi 2.lig için çok yüksek denilebilecek bir bonservis bedeliyle transfer olmuştu. Burada da şehre ve takıma kolay adapte olan Sinan 11 gol 7 asistle şampiyonluğa büyük katkı vermişti.

Bu sezon iki ayrı grupta toplam 20 gol ve 14 asist ile çok yüksek skor katkısı sağlayan başarılı oyuncunun Hatayspor ile 2 yıllık mukavelesi bulunuyor.

Sinan Kurumuş daha öncede Ankaragücü ve Beşiktaş formalarıyla süper lig ve 1.lig deneyimi yaşamış genç yaşına rağmen büyük tecrübeler elde etmişti.

https://www.tribunajans.com/2018/04/bir-yildiz-yeniden-doguyor.html

https://www.tribunajans.com/2018/01/roportaj-sinan-kurumus.html

https://www.tribunajans.com/2017/11/roportaj-sinan-kurumus.html

Haber: Cihan ÖTEN

Yorumlar

Daha yeni Daha eski