RÖPORTAJ | ÖZGÜR ÖZKAYA


Takımlarımızın kamplarından son gelişmeleri sizlere aktarmaya devam ederken, röportajlarımız ile futbolcuları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bugün ki konuğumuz ÖZGÜR ÖZKAYA.

Kamp sizin için nasıl geçiyor?
Kamp dönemi bizim için olumlu geçiyor. İyi bir hava yakaladık. İkinci yarının ilk 5 maçının 4'ü Gaziantepde olacak. Bu avantajı değerlendirip hedeflediğimiz üst sıralara yükselmek istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda iyi bir kamp donemi geçirdik.Kaliteli bir kadronuz var. Ama puan tablosuna bakınca sıralamadaki yerinizi nasıl görüyorsunuz?
Sizinde söylediğiniz gibi kaliteli bir kadromuz var. Ama arkadaşlarımızdan bazıları lig başladıktan sonra aramıza katıldı. Bu da takıma uyum sürecini uzattı. Bu kamp döneminde daha çok birlikte olma fırsatı yakaladık. Şimdi ikinci yarıda üst sıralara çıkacağımızı düşünüyorum.

Son olarak Gazişehir Gaziantep taraftarı için neler söylemek istersiniz?

Gaziantep ülkemiz için çok değerli, çok önemli bir şehir. Spor alanında da geçmiş yıllarda Türk futboluna önemli değerler kazandırmıştır. ve o yıllarda Antepliler takımlarına daha çok sahip çıkıyorlardı. Belki seyirci sayısında bir azalma söz konusu olabilir ama ben inanıyorum ki ikinci yarı bizlere destek olurlarsa bu maratonda ipi göğüsleyen taraf biz olacağız ve Gaziantep şehri kazanacaktır diye düşünüyorum. Onları hep destek tam destek olmaya davet ediyorum.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski