Röportaj: Hakkı İsmet ŞİMŞEK


RÖPORTAJ : HAKKI İSMET ŞİMŞEK


Takımlarımızın kamplarından son gelişmeleri sizlere aktarmaya devam ederken, röportajlarımız ile futbolcuları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bugün ki konuğumuz Hakkı İsmet ŞİMŞEK

Kamp nasıl geçiyor? Takımdaki hava nasıl? 

Kamp yoğun geçiyor, yoruluyoruz ama ligde meyvelerini toplamak istiyoruz. Son 5 haftada yaptığımız hataları yapmamaya çalışacağız.  Play-off için hala şansımız var, bu yüzden sıkı çalışıyoruz. Takımda giden-gelen isimler oldu. Şu an her şey güzel, sezon sonunu da güzel bitiririz inşallah. 

Devre arası transfer dönemi başladı. Transferler yapılmaya devam ediyor. Takımımızdan da gidenler oldu. Eski takım arkadaşın Yusuf Akyel takıma transfer edildi. Takıma yararlı olur mu? Özellikle Yusuf Akyel takıma katıldı ve 10 numara mevkiinde görev alması bekleniyor, seni nihayet sol kanatta görebilecek miyiz? 

Takımda giden-gelen isimler oldu. Özellikle Yusuf Akyel benim Bandırmaspor'dan arkadaşımdı , inşallah bize çok katkı sağlayacaktır. Yusuf, karakterli  ve çok iyi bir futbolcu, gelmesine çok sevindim. 
Yusuf tam bir forvet arkası futbolcusu değil ama o yeteneğe de sahip, o mevki de de oynayabilir. Bizim takımda herkes yeri geldiği zaman pozisyonu dışında her yerde oynayabiliyor. 
Çok yönlü bir takımımız var aslında. Bende bazen ortada ve sol tarafta forma giyiyorum, değişiyor. 2. yarıda hocamız nerede görev verirse herkes orada mücadele edecektir. Sezon başında iyi bir çıkış yakaladınız. Daha sonra yavaş yavaş düşüş yaşayan bir Kırklarelispor gördük. Liginizdeki takımlar önemli transferler yapıyorlar. Kırklarelispor'da bir santrfor alınıp, transfer dönemi büyük ihtimalle kapanabilir. Kırklarelispor'un ikinci yarıdaki hedefi nedir? Takım arkadaşların ile antrenmandan sonra bizim için ligde şu sıra iyi diye konuşuyor musunuz? 

Biz sezon başı kampında da konuşuyorduk, eğer istersek, mücadele edersek play-off ta oluruz diye. 
Şükür konuştuğumuz şeyleri gerçekleştirdik. İyi başladık, güzel gitti. Ama son 5 haftada biraz düşüşe geçtik. 
Keşke son 5 maç öyle bitmeseydi diye konuşuyoruz. Bu kez de son 5 hafta keşke öyle olmasaydı dememek için çalışıyoruz. 
Takımdaki herkes playoff oynamak istiyor. 
Genç, çok iyi oyuncularımız da var, onlar içinde çok önemli. 
O tecrübeyi yaşamak istiyorlar, inşallah yaşayacağız. 
Santrfor konusu ise, Sinan Kurumuş'un bize katkısı oldu, gitti. Ama santrfor gelmiş veya gelmemiş çok takılmıyoruz. 
Çünkü Ahmet Baykal var, arkasında Ali İhsan Şahin var. Ama yeni bir santrfor alınır mı , alınmaz mı bilemem, bizim bir endişemiz yok. Dediğim gibi takımın havası çok iyi. Biz sonuna kadar savaşacağız!

Hazırlayan : Arda KARAKAŞ

Yorumlar

Daha yeni Daha eski