CANER HÜSEYİN BAĞ

CANER HÜSEYİN BAĞ

Futbola İlk Başlangıcı


19 Eylül 1990 doğumlu oyuncu Anadolu Üsküdar’da profesyonelliğe geçiş yaptı.
Anadolu Üsküdar’da iki sezon geçirdikten sonra Yeni Malatyaspor’da bir sezon kiralık oynadı. Sonra tekrar Anadolu Üsküdar'a geldi ve oradan Nazilli Belediyespor'a transfer oldu. Burada ilk on birin vazgeçilmez oyuncusu oldu ve üç sezon geçirdi. Son olarak Hatayspor'a transfer olan kanat oyuncusu 2017-2018 sezonunda da bordo beyaz formayı terletecek.

Olumlu Özellikler


Başarılı kanat oyuncusu hücum bölgesinin her tarafında rahatlıkla oynuyor. Hem süratiyle hem de güçlü tekniği sayesinde çok kolay adam eksiltebiliyor. Nazilli Belediyespordaki son senesinde koleksiyonuna eklediği uzaktan şutlarla birlikte skora katkı sağlamaya da başladı.

Olumsuz Özellikler


Çok kolay adam eksiltebilen oyuncu kendi de bu yetenektelerinin farkında ama bazen sahadaki 11 kişiyi de geçmeye çalışıyor ve takım arkadaşlarına pas atmayı unutabiliyor. Bazı pozisyonlarda bencil davranabiliyor. Uzaktan şutlarda yetenekli olmasına rağmen boş kaldığında kendine güvenmeyip şut çekmiyor. Belki daha fazla şut çekse skora çok daha fazla katkı sağlayabilir.

Özel Yorum


Hala kendini geliştirebilecek yaşta olan futbolcu sahada kendine daha fazla güvenmeli ve çalışmaya devam etmeli. Bu sene Hatayspor eğer üst lige çıkacaksa bunda Caner’in de çok önemli payı olacağını düşünüyorum. Hem asistleriyle hem de golleriyle lige damga vurabilir.
                                                                                                                 Hazırlayan: Koray AŞAN

Yorumlar

Daha yeni Daha eski